Parfum Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml

  • Parfum Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Citrusová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Lalique predávajú: vivantis.sk

O parfumu Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml

Toaletná voda L´Insoumis Ma Force je skvostná vôňa pre charizmatického muža. Na začiatku si užijete tóny citrusov, jablka, citrónu a kardamonu. Stredné tóny zaujme levanduľa, rozmarín, list fialky a samozrejme tiež gáfor. Kašmírové drevo s jantárom a drevitými poznámkami sa starajú o božský koniec. Nebojte sa ísť proti prúdu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Lalique charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml:

Hlava
kardamon, jablko, citrusy, citrón
Srdce
levanduľa, rozmarín, list fialky, gáfor
Základ
kašmírové drevo, jantár, drevité tóny

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Lalique?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Lalique za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Lalique.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Lalique. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár