Parfum Lalique Zamak – EDP 100 ml

  • Parfum Lalique Zamak – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Lalique predávajú: vivantis.sk

O parfumu Lalique Zamak – EDP 100 ml

Parfumovaná voda Zamak je skvelá pre mužov aj ženy. Vďaka tejto vôni zažijete neuveriteľné pocity dokonalosti. Zmyselná hlava obsahuje tóny bergamotu, mandarínky a ružového korenia. Srdce rozvonia pomarančový kvet, frézie a muškátový oriešok. V základe nalezmene stopy cédru, kože a vanilky.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Lalique charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Lalique Zamak – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Lalique Zamak – EDP 100 ml:

Hlava

bergamot, mandarínka, ružové korenie

Srdce

pomarančový kvet, frézie, muškátový oriešok

Základ

vanilka, koža, céder

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Lalique?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Lalique Zamak – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Lalique za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Lalique.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Lalique Zamak – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Lalique Zamak – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Lalique. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár