Parfum Lancome Idôle Aura – EDP 50 ml

  • Parfum Lancome Idôle Aura – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Lancome predávajú: vivantis.sk

O parfumu Lancome Idôle Aura – EDP 50 ml

Idola Aura, prvý slnkom políbená vôňa od Lancôme, vás teleportuje do tých neskorých letných nocí. Táto upokojujúce a energizujúci vôňa uniká esenciu ruže a oslňujúceho jazmínu, zvýraznená osviežujúcou vôňou slanej vanilky. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2021.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Lancome charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Lancome Idôle Aura – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Lancome Idôle Aura – EDP 50 ml:

Hlava

soľ, ruža

Srdce

jazmín

Základ

vanilka, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Lancome?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Lancome Idôle Aura – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Lancome za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Lancome.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Lancome Idôle Aura – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Lancome Idôle Aura – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Lancome. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár