Parfum Lanvin A Girl In Capri – EDT 50 ml

  • Parfum Lanvin A Girl In Capri – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Lanvin predávajú: vivantis.sk

O parfumu Lanvin A Girl In Capri – EDT 50 ml

A Girl In Capri je citrusovo-aromatická vôňa pre moderné ženy. A Girl In Capri od Lanvin a inšpiruje jasný a slnečný pocit očarujúcimi citrusovými akordy venovanými sile mladistvého ducha. Stelesňuje vôňu slnko, dovolenky, dobrej nálady a mladí. Je s vežou, nežná a sladká. Je vhodná na každodenné nosenie. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Lanvin charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Lanvin A Girl In Capri – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Lanvin A Girl In Capri – EDT 50 ml:

Hlava
citrón, bergamot
Srdce
morské tóny, grapefruitový kvet
Základ
drevo, pižmo, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Lanvin?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Lanvin A Girl In Capri – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Lanvin za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Lanvin.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Lanvin A Girl In Capri – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Lanvin A Girl In Capri – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Lanvin. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár