Parfum Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 100 ml

  • Parfum Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Lanvin predávajú: vivantis.sk

O parfumu Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 100 ml

Eclat D’Arpege je vôňou ženskosti, ženskosť je vyjadrením lásky a vášne. Ženskosť je podpisom značky Lanvin. Vôňa Eclat D’Arpege je ako melódia – svieža, čistá a plná radosti. Od prvého nadýchnutia vyvoláva Eclat D’Arpege dojem plný jemnej žiary a radosti, ktorý pretrváva. Spája v sebe sviežosť orgovánu a výrazný tón pomarančovníka.
Vôňa bola na trh uvedená v roku 2002.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Lanvin charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 100 ml:

Hlava

pivonka, kvet broskyne, čajový lístok

Srdce

pižmo, ambra, zelený orgován

Základ

cédrové drevo, otočník, pomarančovník

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Lanvin?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Lanvin za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Lanvin.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Lanvin. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár