Parfum L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml

  • Parfum L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône unisex,
  • Originálne parfumy L´Artisan Parfumeur predávajú: vivantis.sk

O parfumu L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml

Bucoliques de Provence je vôňa pre mužov aj ženy. Kompozíciu tvorí nádherná levandule, iris a kože. Za stvorením tejto vône je Fabrice Pellegrin. Jeho bohatá zmes kvetinových akordov sa dobre nosí počas aktívnych jarných a letných dní. Na trh bola uvedená v roku 2016.

Vonné zložky parfumu

Parfumy L´Artisan Parfumeur charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml:

Hlava

iris, levanduľa, koža

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy L´Artisan Parfumeur?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy L´Artisan Parfumeur za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky L´Artisan Parfumeur.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky L´Artisan Parfumeur. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár