Parfum Laura Biagiotti Laura Tender – EDT 75 ml

  • Parfum Laura Biagiotti Laura Tender – EDT 75 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Laura Biagiotti predávajú: vivantis.sk

O parfumu Laura Biagiotti Laura Tender – EDT 75 ml

Laura Biagiotti Parfums predstavuje novú vôňu Laura Tender, ktorá je skôr evolúciou než vzorom Laury. Historický úspech značky sa začal v roku 1994 ako „vôňa ženskej duše, sladkosti a nevinné a šepkanie zmyselnosti“.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Laura Biagiotti charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Laura Biagiotti Laura Tender – EDT 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Laura Biagiotti Laura Tender – EDT 75 ml:

Hlava

hruška, mandarínka, jazmín

Srdce

ruže, magnólie, fialka

Základ

pačuli, pižmo, vanilka, ambergris

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Laura Biagiotti?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Laura Biagiotti Laura Tender – EDT 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Laura Biagiotti za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Laura Biagiotti.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Laura Biagiotti Laura Tender – EDT 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Laura Biagiotti Laura Tender – EDT 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Laura Biagiotti. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár