Parfum Laura Biagiotti Lovely Laura – EDT 75 ml

  • Parfum Laura Biagiotti Lovely Laura – EDT 75 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Laura Biagiotti predávajú: vivantis.sk

O parfumu Laura Biagiotti Lovely Laura – EDT 75 ml

Je to priehľadná ovocno-kvetinová vôňa s niekoľkými jemnými dúhovými tónmi. Flakón bol inšpirovaný půvovodním flakónom vône Laura, ktorý predstavuje kvapku vody. Nechajte sa okúzliť touto dokonalou vôňou. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Laura Biagiotti charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Laura Biagiotti Lovely Laura – EDT 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Laura Biagiotti Lovely Laura – EDT 75 ml:

Hlava
mandarínka, slivka, malina
Srdce
orgován, čerešňové kvety, ruže
Základ
pačuli, santalové drevo, biela pižma

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Laura Biagiotti?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Laura Biagiotti Lovely Laura – EDT 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Laura Biagiotti za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Laura Biagiotti.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Laura Biagiotti Lovely Laura – EDT 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Laura Biagiotti Lovely Laura – EDT 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Laura Biagiotti. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár