Parfum Le Couvent Maison De Parfum Anori – EDP 100 ml

  • Parfum Le Couvent Maison De Parfum Anori – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Le Couvent Maison De Parfum predávajú: vivantis.sk

O parfumu Le Couvent Maison De Parfum Anori – EDP 100 ml

Anor, kryštalický dojem z ľadových krajín Arktídy. Kúsavý morský, kvetinový vietor s intenzívnou a prenikavou striebornou stopou. Predstavte si kyticu ľadových a soľných kvetov pretkaných stuhou morského spreje. Úvodná dávka kardamónu, ktorá osvetľuje svieže a kvetinové srdce magnólie, je podporená základnými tónmi naplaveného dreva. Unikátny výtvor vyvinutý v tradícii francúzskej Haute Parfumérie s použitím ušľachtilých esencií z diaľky inšpirovaných cestami botanika Louise Feuillée. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Le Couvent Maison De Parfum charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Le Couvent Maison De Parfum Anori – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Le Couvent Maison De Parfum Anori – EDP 100 ml:

Hlava

kardamóm

Srdce

magnólie

Základ

naplavené drevo, cédrové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Le Couvent Maison De Parfum?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Le Couvent Maison De Parfum Anori – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Le Couvent Maison De Parfum za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Le Couvent Maison De Parfum.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Le Couvent Maison De Parfum Anori – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Le Couvent Maison De Parfum Anori – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Le Couvent Maison De Parfum. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár