Parfum Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 50 ml

  • Parfum Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Liu.Jo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 50 ml

Orientálna vôňa Liu Jo Milano je iskrivá šťavnatou mandarínkou ako pocta sebavedomé a výbušné ženskosti žien Liu Jo. Srdcom vône je zaujímavý pomarančový kvet elektrizovaný radostnú a slávnostné lieskovoorieškovou dohodou. Zmyselnosť je oslavovaná pridaním očarujúce vanilky a harmonické fazuľa tonky, zahalené sofistikovaným vetiverom a nádychom pačuli. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Liu.Jo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 50 ml:

Hlava

mandle, pomaranč, mandarínka

Srdce

pomarančový kvet, lieskový oriešok, kakao

Základ

vetiver, fazuľa tonka, vanilka, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Liu.Jo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Liu.Jo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Liu.Jo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Liu.Jo Liu Jo Milano – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Liu.Jo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár