Parfum L`Occitane L`Occitane kolekce miniatur

  • Parfum L`Occitane L`Occitane kolekce miniatur (Mini sada),
  • vône pre ženy,
  • Originálne parfumy L`Occitane predávajú: vivantis.sk

O parfumu L`Occitane L`Occitane kolekce miniatur

Sada miniatúr obsahuje:

Terre De Lumiere – EDP (Kvetinovo-sladká)

 

Neroli & Orchidée – EDT (Kvetinovo-citrusová)
Roses Et Reines – EDT (Kvetinovo-ovocná)
Verveine – EDT (Citrusová)
Cherry Blossom – EDT (Kvetinová)

Vonné zložky parfumu

Parfumy L`Occitane charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum L`Occitane L`Occitane kolekce miniatur a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu L`Occitane L`Occitane kolekce miniatur:

Hlava

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy L`Occitane?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum L`Occitane L`Occitane kolekce miniatur a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy L`Occitane za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky L`Occitane.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu L`Occitane L`Occitane kolekce miniatur

Ak máte skúsenosti s parfumom L`Occitane L`Occitane kolekce miniatur tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky L`Occitane. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár