Parfum M. Micallef Akowa – EDP 100 ml

  • Parfum M. Micallef Akowa – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy M. Micallef predávajú: vivantis.sk

O parfumu M. Micallef Akowa – EDP 100 ml

Akowa je meno afrického kmeňa, strážca tajomstva a záhad odovzdávaných z generácie na generáciu medzi najbližšími členmi. Akowa je vôňa vytvorená z novej tajnej prísady, ktorú objavil Geoffrey Nejman, pre náročných mužov, ktorí rozhodujú o svojom osude s odhodlaním. Originálne a tajné manželstvo pomarančového kvetu, bergamotu a kakaa, zakončené poznámkami vetiveru.

Vonné zložky parfumu

Parfumy M. Micallef charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum M. Micallef Akowa – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu M. Micallef Akowa – EDP 100 ml:

Hlava

vetiver, kakao, pižmo, pomarančový kvet, bergamot, jantár

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy M. Micallef?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum M. Micallef Akowa – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy M. Micallef za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky M. Micallef.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu M. Micallef Akowa – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom M. Micallef Akowa – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky M. Micallef. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár