Parfum M. Micallef Aoud – EDP 100 ml

  • Parfum M. Micallef Aoud – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy M. Micallef predávajú: vivantis.sk

O parfumu M. Micallef Aoud – EDP 100 ml

Aoudu z Exclusifs kolekcie je luxusná drevito-korenistá vôňa pre mužov. V úvode ucítite nezameniteľné akordy ruže. Srdce obsahuje aromatický šafran, muškátový oriešok, santalové drevo, škoricu a agarové drevo (oud). Kompozíciu uzatvára pačuli a sladký med.
Na trh bola uvedená v roku 2003.

Vonné zložky parfumu

Parfumy M. Micallef charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum M. Micallef Aoud – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu M. Micallef Aoud – EDP 100 ml:

Hlava

ruže

Srdce

šafran, muškátový oriešok, santalové drevo, škorica, agarové drevo (oud)

Základ

pačuli, med

Viete, kde kúpiť originálne parfumy M. Micallef?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum M. Micallef Aoud – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy M. Micallef za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky M. Micallef.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu M. Micallef Aoud – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom M. Micallef Aoud – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky M. Micallef. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár