Parfum M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml

  • Parfum M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy M. Micallef predávajú: vivantis.sk

O parfumu M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml

Black Ananda z kolekcie Ananda je luxusná kvetinová vôňa pre ženy. V úvode ucítite tóny slivky, citrónu a horkého pomaranča. Čisto kvetinové srdce tvorí jazmín, esencie z kvetov horkého pomaranča (neroli), ylang-ylang a tuberóza. Kompozíciu uzatvára kombinácia púdrových akordov, živice benzoin, sladkej vanilky a bieleho pižma. Na trh bola uvedená v roku 2011.

Vonné zložky parfumu

Parfumy M. Micallef charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml:

Hlava
amalfské citrón, horký pomaranč, slivka
Srdce
jazmín, neroli, ylang-ylang, tuberóza
Základ
púdrové akordy, benzoin, vanilka, biele pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy M. Micallef?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy M. Micallef za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky M. Micallef.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky M. Micallef. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár