Parfum M. Micallef Royal Muska – EDP 100 ml

  • Parfum M. Micallef Royal Muska – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy M. Micallef predávajú: vivantis.sk

O parfumu M. Micallef Royal Muska – EDP 100 ml

Parfumová voda pre ženy Royal Muska je kvetinovo-ovocná nich vôňa. Na trh bola uvedená v roku 2008.

Vonné zložky parfumu

Parfumy M. Micallef charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum M. Micallef Royal Muska – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu M. Micallef Royal Muska – EDP 100 ml:

Hlava
broskyňa, turecká ruža, malina
Srdce
luxusné dreva, ylang-ylang, pižmo
Základ
pižmo, benzoin

Viete, kde kúpiť originálne parfumy M. Micallef?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum M. Micallef Royal Muska – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy M. Micallef za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky M. Micallef.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu M. Micallef Royal Muska – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom M. Micallef Royal Muska – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky M. Micallef. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár