Parfum M. Micallef Royal Vintage – EDP 100 ml

  • Parfum M. Micallef Royal Vintage – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy M. Micallef predávajú: vivantis.sk

O parfumu M. Micallef Royal Vintage – EDP 100 ml

Len 6 zložiek stačí na vytvorenie dokonalej vône! Parfumová voda pre mužov Royal Vintage je korenisto-drevitá nich vôňa. Je súčasťou kolekcie Exclusif, ktorá bola vytvorený tak, aby pripomínal eleganciu a luxus. Na trh bola uvedená v roku 2013.

Vonné zložky parfumu

Parfumy M. Micallef charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum M. Micallef Royal Vintage – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu M. Micallef Royal Vintage – EDP 100 ml:

Hlava
bergamot, ružové korenie
srdce
cyprus, koža
základ
pačuli, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy M. Micallef?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum M. Micallef Royal Vintage – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy M. Micallef za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky M. Micallef.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu M. Micallef Royal Vintage – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom M. Micallef Royal Vintage – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky M. Micallef. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár