Parfum Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme – parfémovaný extrakt 70 ml

  • Parfum Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme – parfémovaný extrakt 70 ml (Parfum),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Maison Francis Kurkdjian predávajú: vivantis.sk

O parfumu Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme – parfémovaný extrakt 70 ml

Amyris je svieža vôňa ponorená do prírodnej, mestskej elegancie, odrážajúce žiarivý parížsky životný štýl. V tejto kompozícii Extrait de parfum vniesol Francis Kurkdjian do dua novú energiu predstavujúce amyris z Jamajky a iris z Florencie: kvetinový a slnečný prízvuk pre ňu, umocnený jazmínom.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Maison Francis Kurkdjian charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme – parfémovaný extrakt 70 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme – parfémovaný extrakt 70 ml:

Hlava

mandarínkový kvet, egyptský jazmín, amyris, drevité tóny, kosatec, hruška, jantár

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Maison Francis Kurkdjian?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme – parfémovaný extrakt 70 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Maison Francis Kurkdjian za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Maison Francis Kurkdjian.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme – parfémovaný extrakt 70 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme – parfémovaný extrakt 70 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Maison Francis Kurkdjian. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár