Parfum Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 70 ml

  • Parfum Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 70 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Maison Francis Kurkdjian predávajú: vivantis.sk

O parfumu Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 70 ml

Aqua Celestia Cologne forte je svieža citrusová vôňa presýtená lahodnými ovocnými notami. Aromatickú vôňu bergamotu a čiernych ríbezlí umocňuje prítomnosť mimózy a jazmínu s ovocnými akcentmi. Priezračná Aqua Celestia Cologne Forte pripomína obzor, kde azúrové more splýva s blankytnú oblohou.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2021.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Maison Francis Kurkdjian charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 70 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 70 ml:

Hlava

čierne ríbezle, bergamot

Srdce

mimóza, jazmín

Základ

pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Maison Francis Kurkdjian?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 70 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Maison Francis Kurkdjian za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Maison Francis Kurkdjian.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 70 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Cologne Forte – EDP 70 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Maison Francis Kurkdjian. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár