Parfum Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfum Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Mancera predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml

Mancera Black Prestigium predstavuje koženú vôňu pre mužov aj ženy. Hláv je tvorená kombináciou bergamotu, koreňa kosatca a pačuli. Srdce sa skladá z ruže, fialky, drevitých tónov a agarového dreva. V základe sa rozvonia ambra, kože a biele pižmo. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mancera charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml:

Hlava
bergamot, koreň kosatca, pačuli
Srdce
ruža, fialka, drevité tóny, agarové drevo
Základ
ambra, koža, biele pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mancera?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mancera za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mancera.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mancera Black Prestigium – EDP – TESTER 120 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mancera. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár