Parfum Mancera Deep Forest – EDP 120 ml

  • Parfum Mancera Deep Forest – EDP 120 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Mancera predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mancera Deep Forest – EDP 120 ml

Keď prechádzate lesom, cítite prítomnosť jeho duša? Deep Forest je jasná, drevitá vôňa, ktorá vyžaruje zelenú vôňu lesných stromov. Kvetinový, jantárový a zemitý oud, ktorý vibruje tóny santalového dreva, kože a vanilky. Len sa navoniate, tak sa budete cítiť uvoľnene ako v zelenom lese. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mancera charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mancera Deep Forest – EDP 120 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mancera Deep Forest – EDP 120 ml:

Hlava

bergamot, pomaranč, kadidlo, koža, arganový drevo, klinček

Srdce

ruža, pomarančový kvet, pačuli, fialka

Základ

pižmo, drevo, vetiver, vanilka, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mancera?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mancera Deep Forest – EDP 120 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mancera za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mancera.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mancera Deep Forest – EDP 120 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mancera Deep Forest – EDP 120 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mancera. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár