Parfum Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfum Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml (Testery parfémov),
  • Citrusová vône unisex,
  • Originálne parfumy Mancera predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml

Mancera Gold Aoudu je luxusný, hypnotická a opojná orientálne unisex kompozícia s drevitými a pižmovým tónmi. Podáva originálny a veľmi európsku interpretáciu klasickej pre orientálne parfumérie oudové vôňa. Oud je prítomný iba v horných tónoch zložení a potom pomocou úplne odlišných ingrediencií vytvorí skúsení parfuméri jemný a veľmi krásny oudový zvuk vôňa, ktorej názov obsahuje tajný význam jej bohatstva (zlato) a nádhery (oud).

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mancera charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml:

Hlava
citrusy, čierne korenie, šafran, nepálsky oud
Srdce
bulharská ruža, jazmín, listy pačuli
Základ
drevité tóny, koža, ambra, vanilkové struky, biele pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mancera?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mancera za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mancera.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mancera Gold Aoud – EDP – TESTER 120 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mancera. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár