Parfum Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom

  • Parfum Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône unisex,
  • Originálne parfumy Mancera predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom

Mancera Jardin Exclusif je ovocná vôňa vhodná pre mužov aj ženy. Táto nádherne ľahká vôňa, ideálna pre bežné nosenie, sa otvára s tónmi pikantného citróna, zeleného jablka, bergamotu a broskyne. Náznak karamelu dodáva labužnícky podtón. Stredné tóny ambry, ruže, jazmínu a fialky dodávajú silný kvetinový akord. Sladkosť je vyvážená základnými tónmi vanilky, pižma a santalového dreva. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mancera charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom:

Hlava

ovocie, sladkosti

Srdce

jazmín, ruža, fialka, pravá ambra

Základ

biele pižmo, santalové drevo, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mancera?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mancera za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mancera.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom

Ak máte skúsenosti s parfumom Mancera Jardin Exclusif – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mancera. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár