Parfum Mancera Musky Garden – EDP 120 ml

  • Parfum Mancera Musky Garden – EDP 120 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Mancera predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mancera Musky Garden – EDP 120 ml

Mancera Musky Garden je pižmová vôňa pre ženy. Táto sofistikovaná toaletná voda má sladkú, ovocnú a kvetinovú vôňu, ktoré je neodolateľná. Ide o nádhernú parfumovanú vodu pre každú sezónu a príležitosť. Jemná vôňa Mancera Musky Garden začína sladko-kyslú, ovocnou zmesou tónov brusníc, broskýň a citrusov. V srdci sa skrýva kvetinová kytica z ruží, kosatca a jazmínu i pačuli. Základ vône má tiež ovocnú sviežosť malín a černíc, rovnako ako hlbokú vôňu jantáru a pižma. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mancera charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mancera Musky Garden – EDP 120 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mancera Musky Garden – EDP 120 ml:

Hlava
brusnica, broskyňa, citrusy
Srdce
ruža, kosatec, jazmín, pačuli
Základ
malina, ostružina, jantár, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mancera?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mancera Musky Garden – EDP 120 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mancera za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mancera.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mancera Musky Garden – EDP 120 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mancera Musky Garden – EDP 120 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mancera. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár