Parfum Mancera Pink Roses – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfum Mancera Pink Roses – EDP – TESTER 120 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Mancera predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mancera Pink Roses – EDP – TESTER 120 ml

Pink Roses je zmyselná vôňa pre ženy, ktoré chcú zapôsobiť. Ružová je jemná ako ruža, ktorá sa ráno otvorí. Táto vôňa stelesňuje maximálnu ženskosť. Kompozíciu otvára bergamot, mandarínka, zelené tóny a olej z ruže. V stredu ucítime fialky, hrušky, pačuli a ruže. Túto slastnú vôňu nám uzatvára pižmo a ambra.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mancera charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mancera Pink Roses – EDP – TESTER 120 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mancera Pink Roses – EDP – TESTER 120 ml:

Hlava

bergamot, mandarínka, zelené tóny, olej z ruže

Srdce

ruža, fialka, hruška, pačuli

Základ

pižmo, ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mancera?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mancera Pink Roses – EDP – TESTER 120 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mancera za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mancera.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mancera Pink Roses – EDP – TESTER 120 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mancera Pink Roses – EDP – TESTER 120 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mancera. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár