Parfum Mancera Precious Oud – EDP 120 ml

  • Parfum Mancera Precious Oud – EDP 120 ml (Parfumová voda),
  • Citrusová vône unisex,
  • Originálne parfumy Mancera predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mancera Precious Oud – EDP 120 ml

Ak hľadáte vôňu pre zvláštne príležitosti, ktorá je odlišná a odvážna, vyskúšajte Mancera Precious Oud. Táto unisex vôňa má vzrušujúcu orientálnu atmosféru, ktorá je jednoducho krásna. Odvážne sa otvára vrchnými tónmi kože, oudu, bergamotu a whisky. Stredné tóny tiramisu, fialiek, ruže, magnólie a listu pačuli vás ihneď zaujmú. Plynulo prichádza do popredia sa základnými tónmi dubového machu, jantáru, vanilky, cédru a santalového dreva.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mancera charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mancera Precious Oud – EDP 120 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mancera Precious Oud – EDP 120 ml:

Hlava

bergamot, oud, kože, whisky

Srdce

ruže, magnólie, fialka, tiramisu, pačuli

Základ

oakmoss, jantár, cédrové drevo, samtalové drevo, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mancera?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mancera Precious Oud – EDP 120 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mancera za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mancera.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mancera Precious Oud – EDP 120 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mancera Precious Oud – EDP 120 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mancera. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár