Parfum Mancera Red Tobacco – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfum Mancera Red Tobacco – EDP – TESTER 120 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Mancera predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mancera Red Tobacco – EDP – TESTER 120 ml

Red Tobacco je silná a okúzľujúca vôňa. Je rovnako hrejivá ako červená farba, ktorú má v názve. Príjemne sladkastá vôňa tabaku vďaka ktorej sa budete cítiť sami sebou. Osloví odvážlivcov, ktorí vedia čo chcú. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mancera charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mancera Red Tobacco – EDP – TESTER 120 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mancera Red Tobacco – EDP – TESTER 120 ml:

Hlava
škorica, zelené jablko, agarové drevo, šafran, kadidlo, hruška, muškátový oriešok
Srdce
jazmín, pačuli
Základ
haitský vetiver, ambra, guajakové drevo, madagaskarská vanilka, santalové drevo, biele pižmo, tabak

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mancera?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mancera Red Tobacco – EDP – TESTER 120 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mancera za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mancera.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mancera Red Tobacco – EDP – TESTER 120 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mancera Red Tobacco – EDP – TESTER 120 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mancera. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár