Parfum Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml

  • Parfum Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Mancera predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml

Mancera Roseaoud & Musc je nápadná zmes kvetinových a drevitých akordov. Táto vôňa, ktorá bola predstavená v roku 2011, je bohatá a dynamická a úžasne sa hodí ako pre ženy, tak pre mužov. Otvára sa dramatickým výbuchom korenie, ale čoskoro sa usadí v srdci jazmínu, ruže a šafranu. Vôňu uzatvára bohatá, teplá zmes pižma, santalového dreva a oudu.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mancera charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml:

Hlava
korenie
Srdce
ruža, jazmín, šafran
Základ
pižmo, santalové drevo, oud

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mancera?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mancera za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mancera.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mancera. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár