Parfum Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml

  • Parfum Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône unisex,
  • Originálne parfumy Mancera predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml

Pierre Mancera predstavuje Roses Jasmine, ktorá vás udrie najprv s tónmi mandarínky, hrušky, citrusov z Kalábrie a potom sa k vám vkradne s jazmínom, francúzskou ruží, pomarančovým kvetom a listy pačuli so základnými tónmi cédrového dreva, dubového machu, bieleho pižma, ktorý s vami pretrváva celý deň s chypre kvetinovou vôňou. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2012.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mancera charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml:

Hlava
mandarínka, hruška, citrusy z Kalábrie
Srdce
jazmín, francúzska ruža, pomarančový kvet, listy pačuli
Základ
cédrové drevo, dubový mach, biele pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mancera?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mancera za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mancera.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mancera Roses Jasmine – EDP 120 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mancera. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár