Parfum Memo Inlé – EDP 75 ml

  • Parfum Memo Inlé – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Memo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Memo Inlé – EDP 75 ml

Kolekcia Memo Paris je inšpirovaná vzdialenými cestami. Parfumy vytvoril Aliénor Massenet a pripomína jazero Inle. Táto kvetinová vôňa je nielen pre všetky sebavedomé ženy. Vhodná na bežné nosenie aj na špeciálne príležitosti.
Vôňa bola uvedená na trh v roku 2007.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Memo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Memo Inlé – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Memo Inlé – EDP 75 ml:

Hlava

mäta, bergamot, palina

Srdce

korenie, jazmín, vonokvětka, mate

Základ

kosatec, pižmo, céder

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Memo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Memo Inlé – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Memo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Memo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Memo Inlé – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Memo Inlé – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Memo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár