Parfum Memo Russian Leather – EDP 75 ml

  • Parfum Memo Russian Leather – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Memo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Memo Russian Leather – EDP 75 ml

Russian Leather od značky Memo, zachytávajúce vzdialenej sibírskej scény, vás prenesie do mrazivých borovicových lesov skrývajúcich poklady exotických vôní. Kľúčové tóny sú osviežujúce, aromatický rozmarín, kombinovaný s drevitou, zelenú papradinou a prehĺbený bohatými, zhovievavým tóny koženého akordu. Táto dômyselne vytvorená vôňa, umiestnená na zvodnom pozadí drevitého cédru, ihly sibírskej borovice, bylinného koriandra, bazalky a šalvie, koreneného muškátového orieška a jemne sladké fazuľa tonky, vytvára ideálnu rovnováhu medzi povznášajúcim a zvodným, takže je dokonalá po celú dobu dňa – a noc .

Vonné zložky parfumu

Parfumy Memo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Memo Russian Leather – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Memo Russian Leather – EDP 75 ml:

Hlava

borovica, ruská koža, cyprus, bazalka, papraď, céder, rozmarín, levanduľa, guajakové drevo, šalvia, koriander, mäta, pačuli, fazuľa tonka, muškátový oriešok

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Memo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Memo Russian Leather – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Memo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Memo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Memo Russian Leather – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Memo Russian Leather – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Memo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár