Parfum Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml

  • Parfum Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml (Parfumová voda),
  • Orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Mercedes-Benz predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml

Rafinovaná a elegantná vôňa začína šumivú zmesou talianskeho bergamotu, ružového korenia a kaskády. Srdce umocnené tajomnými tónmi fialových listov absolútnu, galbanum a šafran, konečne odhaľuje vzácnu a zaujímavú kombináciu pačuli, vetiveru, oudu a jantáru gris. Vôňa s luxusným a moderným podpisom.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mercedes-Benz charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml:

Hlava

ružové korenie, bergamot

Srdce

galbanum, fialka, šafran

Základ

vetiver, agarové drevo, pačuli, ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mercedes-Benz?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mercedes-Benz za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mercedes-Benz.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mercedes-Benz. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár