Parfum Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml

  • Parfum Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml (Testery parfémov),
  • Citrusová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Mercedes-Benz predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml

Mercedes-Benz Intense je citrusová, korenistá vôňa pre mužov. Parfém je silnejšie ako predchádzajúce verzie Mercedes-Benz For Men. Čerstvá ambra obohatená cédrovým drevom vytvorí na vašej koži jedinečný a zmyselný podpis. V úvode vône sa presadzujú citrusy naskladané na zelených listoch fialky. V srdci sa objavuje intenzívny korenie, galbanum, fialka a muškátový oriešok. V závere vône ucítite cédrové drevo, vetiver, pačuli a ambru. Na trh bola uvedená v roku 2013.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mercedes-Benz charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml:

Hlava
bergamot, citrón, mandarínka, listy fialky
Srdce
korenie, galbanum, fialka, muškátový oriešok
Základ
cédrové drevo, vetiver, pačuli, ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mercedes-Benz?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mercedes-Benz za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mercedes-Benz.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mercedes-Benz. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár