Parfum Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml

  • Parfum Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Mercedes-Benz predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml

Je to dřevitější a divokejšie než kedykoľvek predtým … Francúzsky majster Olivier Crespo, ktorý vytvoril túto intenzívne a vysoko zmyselnú verzii Mercedes-Benz Man, čerpal zo základných ingrediencií pôvodnej verzie a pridal nádych súčasného vkusu. Urobil ohromujúci zmes kontrastu a rozporu. Semená slezu pižmového, list hrušky, pelargónie a dubového machu sú zdvihnuté záblesky jantáru, pačuli a svalnatého ambroxu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mercedes-Benz charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml:

Hlava

ambrette, list hrušky

Srdce

dubový mach, geránium

Základ

pačuli, ambroxan, ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mercedes-Benz?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mercedes-Benz za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mercedes-Benz.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mercedes-Benz. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár