Parfum Mexx Cocktail Summer – EDT 20 ml

  • Parfum Mexx Cocktail Summer – EDT 20 ml (Toaletná voda),
  • Citrusová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Mexx predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mexx Cocktail Summer – EDT 20 ml

Predstavujeme novú letnú limitovanú edíciu od Mexx Holiday, ktorá zachytáva veselého ducha novej sezóny a okamžite vás vtiahne do letnej nálady.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mexx charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mexx Cocktail Summer – EDT 20 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mexx Cocktail Summer – EDT 20 ml:

Hlava
frézie, červené ríbezle
Srdce
jablko, konvalinka, ruža
Základ
ambra, brazílsky palisander, kvet broskyne

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mexx?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mexx Cocktail Summer – EDT 20 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mexx za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mexx.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mexx Cocktail Summer – EDT 20 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mexx Cocktail Summer – EDT 20 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mexx. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár