Parfum Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml

  • Parfum Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Missoni predávajú: vivantis.sk

O parfumu Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml

Vôňa, v ktorej jemná povaha jazmínu a zmyselnosť mahonial sú obsiahnuté v drevených tónoch, čo vedie k jedinečnej a sofistikované vôňu. Irónia a radosť z talianskeho citrusu dotvárajú harmonickú zmes tejto vône, ktorá predstavuje mnoho aspektov ženského ducha. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Missoni charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml:

Hlava

taliansky citrón, citrón, bergamot, hruška

Srdce

jazmín sambac, petalia, kvetinové tóny

Základ

santalové drevo, tonka fazule, ambroxan

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Missoni?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Missoni za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Missoni.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Missoni. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár