Parfum Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml

  • Parfum Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Missoni predávajú: vivantis.sk

O parfumu Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml

Svieža, slnečná, ženská. Nová toaletná voda je jemná vôňa inšpirovaná úsvitom, ktorá uspokojí zmyselnú a bujnou ženu so silným zmyslom pre ženskosť. Túto vôňu si blíbí každá žena, ktorá ju vyskúša. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2016.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Missoni charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml:

Hlava
hruška, lekno, krvavý pomaranč, ružové korenie
Srdce
otočník, ružová voda, pivonka, frézia
Základ
pižmo, extrakt z bieleho cédra, drevité tóny

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Missoni?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Missoni za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Missoni.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Missoni. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár