Parfum Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml

  • Parfum Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml (Parfumová voda),
  • Citrusová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Missoni predávajú: vivantis.sk

O parfumu Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml

Úplne unikátny toaletná voda Missoni Pour Homme je ako cesta okolo sveta. Missoni je vôňa s mužnou vôňou najvyššou prestíže. Svieža, jasná a žiarivá vôňa, ktorá chce zanechať svoju stopu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Missoni charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml:

Hlava
citrón, grep, levanduľa
Srdce
jablko, jazmín, zázvor
Základ
breza, pačuli, pižmo, santalové drevo, dub

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Missoni?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Missoni za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Missoni.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Missoni. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár