Parfum Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Mont Blanc predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml

Vôňa plná dobrodružstva a slobody, ktorá odhaľuje rafinovanú mužnosť, prítomnosť a charizma tým, že rozpráva cestu okolo sveta. S citrusovými, aromatickými a sladko voňajúcimi tóny prinesie prirodzené, povznášajúce a ukľudňujúce pocity. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2021.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mont Blanc charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava
sicílsky bergamot, exotické ovocie, ružové korenie
Srdce
ambergris, morské tóny
Základ
drevité tóny, koža, indonézsky list pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mont Blanc?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mont Blanc za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mont Blanc.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mont Blanc. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár