Parfum Mont Blanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml

  • Parfum Mont Blanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Mont Blanc predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mont Blanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml

V roku 2015 predstavila značka Mont Blanc dámsku vôňu Lady Emblem. Táto cyprusovo-ovocná vôňa pre ženy v sebe ukrýva v úvode broskyňa, ružovú ružu, marmeládu a červené ríbezle. Srdce je tvorené palisandrovým ružovým drevom, pačuli a santalovým drevom a záver patrí maline a pižmu. Nechajte sa uniesť očarujúce vôňou Lady Emblem!

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mont Blanc charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mont Blanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mont Blanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml:

Hlava

broskyňa, ružová ruža, marmeláda, červené ríbezle

Srdce

palisandrové ružové drevo, pačuli, santalové drevo

Základ

malina, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mont Blanc?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mont Blanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mont Blanc za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mont Blanc.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mont Blanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mont Blanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mont Blanc. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár