Parfum Mont Blanc Legend – EDP 50 ml

  • Parfum Mont Blanc Legend – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Mont Blanc predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mont Blanc Legend – EDP 50 ml

Muž, ktorý používa parfumovanú vodu Legend je sebavedomý a sebaistý, prežíva svoje emócie, odvahu a presvedčenie naplno. Bez jediného slova však človek pocíti jeho odhodlanie, charizma a autentickosť. Kultový flakón radu legiend sa stáva ešte podmanivejší a elegantnejší vďaka svojim zlatým detailom a čiernemu laku, ktorý odráža silu a vytrvalosť vône. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mont Blanc charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mont Blanc Legend – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mont Blanc Legend – EDP 50 ml:

Hlava
bergamot, lístky fialiek
Srdce
jazmín, magnólie, drevité poznámky
Základ
kože, oakmoss

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mont Blanc?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mont Blanc Legend – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mont Blanc za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mont Blanc.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mont Blanc Legend – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mont Blanc Legend – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mont Blanc. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár