Parfum Mont Blanc Signature – EDP 50 ml

  • Parfum Mont Blanc Signature – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Mont Blanc predávajú: vivantis.sk

O parfumu Mont Blanc Signature – EDP 50 ml

Montblanc Signature je orientálno-kvetinová a pižmová vôňa určená pre nezabudnuteľné ženy. Montblanc Signature hrá s kontrastmi bohatých a zmyselných vanilek a „čistých“ aspektov bieleho pižma. Čerstvé ovocné tóny klementínky sú kombinované s kvetinovým srdcom magnólie a ylang-ylang. Parfumérmi vône sú Guillaume Flavigny a Natalie Gracia-Cetto, tí vytvorili priehľadnú, svetelnú, elegantné a čistú vôňu, ktorá má tiež zmyselnou stránku vďaka vanilke a jantárové povahe benzoin. Opalentní fľašu parfumu s bielym lakovaním vnútri je poctou kultovému Inkwell, ktorý je súčasťou Montblanc ova dedičstva. Navrhol ju Montblanc ov vlastné Mark Eisen. Zlaté detaily sú požičané z písacieho nástroja Meisterstück. Na obale je tiež vytlačené svetlo šedý motív Saffiano, ktorý sa používa v kreáciách Montblanc od roku 1926. Názov parfumu sa javí ako ručne písané kaligrafie a pripomína silu slov, pričom zdôrazňuje, že rovnako ako ľudia ich každý štýl písania jedinečný. „S touto príťažlivosťou a eleganciou som chcela naplniť viac svetla, viac dychu a transparentnosti,“ vysvetľuje Natalie Gracia-Cetto. Montblanc Signature je k dispozícii ako 30, 50 a 90 ml. Na trh bola uvedená v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Mont Blanc charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Mont Blanc Signature – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Mont Blanc Signature – EDP 50 ml:

Hlava
klementínka
Srdce
magnólie, ylang-ylang
Základ
vanilka, pižmo, benzoin

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Mont Blanc?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Mont Blanc Signature – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Mont Blanc za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Mont Blanc.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Mont Blanc Signature – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Mont Blanc Signature – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Mont Blanc. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár