Parfum Montale Aoud Damascus – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom

  • Parfum Montale Aoud Damascus – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom (Parfumová voda),
  • Orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Montale predávajú: vivantis.sk

O parfumu Montale Aoud Damascus – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom

Orientálna vôňa Montale Aoudu Damascus je pre všetky ženy, ktoré chcú vystúpiť z davu. Misií sa v nej kvetinové a drevité tóny a za jej vznikom stojí Pierre Montale . Na trh bola uvedená v roku 2006.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Montale charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Montale Aoud Damascus – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Montale Aoud Damascus – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom:

Hlava

ruže, agarwood

Srdce

olibanum

Základ

saflor

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Montale?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Montale Aoud Damascus – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Montale za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Montale.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Montale Aoud Damascus – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom

Ak máte skúsenosti s parfumom Montale Aoud Damascus – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Montale. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár