Parfum Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml

  • Parfum Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Montale predávajú: vivantis.sk

O parfumu Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml

Netriviálne orientálna kvetinová vôňa s tónmi oudu patrí do kategórie unisex a môžu ju používať ženy aj muži. Otvorenie začína ovocnými tónmi: jablko, mandarínka a hruška. V srdci parfumované vody sú prepletené oud a kvety – ruže s indickým jazmínom. Základné tóny – pižmo a jantár – umožňujú vôňu Montale Aoudu Jasmine cítiť a zostať na pokožke po dlhú dobu. Táto parfumová kompozícia je najkrajšie odhalená v teplej sezóne – na jar alebo v lete. Vôňa vytvorená parfumérom Pierre Montale ma vydaná v roku 2016.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Montale charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml:

Hlava
jablko, mandarínka, hruška
Srdce
jazmín, ruža, oud
Základ
pižmo, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Montale?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Montale za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Montale.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Montale. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár