Parfum Montale Aoud Velvet – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom

  • Parfum Montale Aoud Velvet – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Montale predávajú: vivantis.sk

O parfumu Montale Aoud Velvet – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom

Velvet Oud je luxusná vôňa, vytvorená s láskou z najkrajších a najdrahších poznámok, ako sú exotické ľalie a delikátna pomarančový kvet, sladký ylang-ylang a samozrejme rovnako vzácny oudový olej. Táto vzrušujúca vôňa znie mäkko a má krasne odtiene santalového dreva, fazuľa tonky a vanilky. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2006.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Montale charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Montale Aoud Velvet – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Montale Aoud Velvet – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom:

Hlava

ylang-ylang, pomarančový kvet, ľalie

Srdce

oud

Základ

santalové drevo, vanilka, fazuľa tonka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Montale?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Montale Aoud Velvet – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Montale za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Montale.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Montale Aoud Velvet – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom

Ak máte skúsenosti s parfumom Montale Aoud Velvet – EDP 2 ml – vzorka s rozprašovačom tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Montale. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár