Parfum Montale Bengal Oud – EDP 100 ml

  • Parfum Montale Bengal Oud – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Montale predávajú: vivantis.sk

O parfumu Montale Bengal Oud – EDP 100 ml

Je to vôňa zvýraznená buketom voňavých drevitých, práškových a balzámových vonných tónov, ktoré prinesú zmyselný, ukľudňujúce a prirodzený parfumovaný pocit. Po bližšom skúmaní si všimnete pretrvávajúce kvality jemnejších vonných sladkých, zvieracích a citrusových náznakov, ktoré skrývajú esenciu sviežich, hlbokých a elegantných pocitov. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Montale charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Montale Bengal Oud – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Montale Bengal Oud – EDP 100 ml:

Hlava
oud, bergamot, pomaranč
Srdce
koža, kosatec, ruža, pačuli, jazmín
Základ
jantár, céder, pižmo, vetiver, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Montale?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Montale Bengal Oud – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Montale za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Montale.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Montale Bengal Oud – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Montale Bengal Oud – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Montale. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár