Parfum Montale Black Aoud Intense – parfémovaný extrakt 2,0 ml – vzorka s rozprašovačom

  • Parfum Montale Black Aoud Intense – parfémovaný extrakt 2,0 ml – vzorka s rozprašovačom (Parfum),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Montale predávajú: vivantis.sk

O parfumu Montale Black Aoud Intense – parfémovaný extrakt 2,0 ml – vzorka s rozprašovačom

Black Aoudu Intense je sofistikovaná zmes drevitých, kvetinových a pižmových tónov. Vôňa začína dymovými odtieňmi agaru a vlhkú vôňou tlejúceho dreva neodmysliteľnou v indonézskych listoch pačuli. Srdce parfumu odhaľuje ľahké kúzlo a šťavnatú sviežosť ruží a mandarínok. Vôňa pižma dodáva parfumu lakonickú úplnosť.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Montale charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Montale Black Aoud Intense – parfémovaný extrakt 2,0 ml – vzorka s rozprašovačom a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Montale Black Aoud Intense – parfémovaný extrakt 2,0 ml – vzorka s rozprašovačom:

Hlava

ruže, oud, pačuli, pižmo, mandarínka

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Montale?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Montale Black Aoud Intense – parfémovaný extrakt 2,0 ml – vzorka s rozprašovačom a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Montale za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Montale.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Montale Black Aoud Intense – parfémovaný extrakt 2,0 ml – vzorka s rozprašovačom

Ak máte skúsenosti s parfumom Montale Black Aoud Intense – parfémovaný extrakt 2,0 ml – vzorka s rozprašovačom tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Montale. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár