Parfum Montale Crazy In Love – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Montale Crazy In Love – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Montale predávajú: vivantis.sk

O parfumu Montale Crazy In Love – EDP – TESTER 100 ml

Táto vôňa, inšpirovaná úžasnými emóciami kráľovstva Montale, sa otvára divokými ružami, fialovými listy, šafranom a intenzívny ambrou. Spomienka na nostalgickú dobrotu hnedého cukru naplneného zmyselným teplom vanilkového struku. Crazy in Love, bohatý na kontrast, snový v pokoji, vám prinesie do vášho života jemnej energie a vášeň. Montale cký talizman plný šťastia. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2021.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Montale charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Montale Crazy In Love – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Montale Crazy In Love – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava

ruže, list fialky

Srdce

šafran, hnedý cukor

Základ

jantár, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Montale?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Montale Crazy In Love – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Montale za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Montale.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Montale Crazy In Love – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Montale Crazy In Love – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Montale. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár