Parfum Montale Embruns d`Essaouira – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Montale Embruns d`Essaouira – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Montale predávajú: vivantis.sk

O parfumu Montale Embruns d`Essaouira – EDP – TESTER 100 ml

Túto sviežu vodné vôňu si užijú ako muži, tak ženy. Unikátna zmes not, ktoré vytvárajú svieži teplý slaný zážitok. Embruns d´Essouira vonia takmer presne ako vôňa, ktorú zažívate, keď ste pri oceáne, sediaci na piesku na okraji vody, a vlny okolo vás prúdi zafarbené zelenými riasami.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2009.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Montale charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Montale Embruns d`Essaouira – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Montale Embruns d`Essaouira – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava

morská voda

Srdce

pikantné tóny

Základ

pižmo, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Montale?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Montale Embruns d`Essaouira – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Montale za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Montale.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Montale Embruns d`Essaouira – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Montale Embruns d`Essaouira – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Montale. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár