Parfum Montale Fantastic Oud – EDP 100 ml

  • Parfum Montale Fantastic Oud – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Montale predávajú: vivantis.sk

O parfumu Montale Fantastic Oud – EDP 100 ml

Prijmite teplo otvoreného ohňa pod hviezdami s vôňou Fantastic Oud. Každá fľaša sa otvára drevitú vôňou agarového dreva. Prostredná tóny ruží a pačuli vytvárajú romantické kúzlo, ktoré je umocnené tónmi tabaku, kadidla a styraxu. K ďalšiemu upevneniu príťažlivosti tejto vône sú základné tóny kože, santalového dreva a ambry. Vďaka kombinácii jemných kvetinových a drevitých vôní je táto vôňa vhodná pre mužov aj ženy. Užite si pretrvávajúci účinok týchto jemných ingrediencií tejto balzamová vôňa po celý deň.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Montale charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Montale Fantastic Oud – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Montale Fantastic Oud – EDP 100 ml:

Hlava

agarové drevo

Srdce

ruže, pačuli, tabak, kadidlo, styrax

Základ

koža, jantár, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Montale?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Montale Fantastic Oud – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Montale za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Montale.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Montale Fantastic Oud – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Montale Fantastic Oud – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Montale. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár