Parfum Montale Intense café Ristretto – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Montale Intense café Ristretto – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Montale predávajú: vivantis.sk

O parfumu Montale Intense café Ristretto – EDP – TESTER 100 ml

Intense Café Ristretto sa otvára dokonalým závanom čerstvej kávy, ktorá vám vyrazí dych. Rozkvet kávového zrna je spárovaný s čerstvou rastlinnou ruží. Po chvíľke sa objaví vanilkové biele pižmo, ktoré slabo oslabí varenie jednoduchým nádychom smotany a cukru. Tento návykový a prekvapivý labužník je vhodný ako pre mužov, tak pre ženy a je dokonalým riešením pre každého z nás závislých na káve.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Montale charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Montale Intense café Ristretto – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Montale Intense café Ristretto – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava

káva, ruža

Srdce

káva, ruža, drevo

Základ

vanilka, pižmo, jantár, karamel

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Montale?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Montale Intense café Ristretto – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Montale za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Montale.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Montale Intense café Ristretto – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Montale Intense café Ristretto – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Montale. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár